Název tábora: Po stopách Suchého Čerta

Umístění: Suchá louka Tavíkovice

Začátek: 10.7.2021 (dovoz dětí v 17:00)

Konec: 24.7.2021 (odvoz dětí v 11:00)

Adresa tábora:
Skautský tábor Jevišovice
Tavíkovice Suchá louka
Pošta Tavíkovice
67140

!!Jako loňský rok, tak i letos návštěvní de z důvodu koronavirové nákazy nebude, ale místo toho budeme mít testování!!

Každé dítě, které nebude testováno PCR testem maximálně 7 dní před odjezdem na tábor, musí dostat do batůžku jeden antigenní test na neděli a maximálně 72 hodin před příjezdem musí být otestováno antigenním testem s negativním výsledkem.

Jako obvykle jsou mobilní telefony u mužstva a ženstva na táboře zakázány, jediným kontaktem zůstává telefon na hlavního vedoucího: 724610565

Poštovní adresa tábora:

Kostým na celotáborovou hru:

Varkoč.
Jedná se o obyčejný pruh látky s otvorem na hlavu, po stranách může být i sešitý jen s otvory na ruce a měl by být dlouhý tak, aby zakrýval kolena.
Postačí jakékoliv plátno, látka či prostěradlo bílé barvy. Barvit je budeme společně na táboře.
Už se moc těšíme na Vaše super kostýmy i na Vás

Není k dispozici žádný popis fotky.